O společnosti
img
Pod logem PROALU s.r.o., zkratkou slov „Professional Aluminium“ jsme na trhu od roku 2005, kdy firma vznikla převzetím aktivit firmy Tomáš Koutenský – PROALU, založené roku 2002.
 

Od roku 2002 dodáváme na zakázku vyráběné předokenní rolety, garážová vrata a markýzy, včetně montáže.
Naším hlavním výrobním programem a specializací jsou předokenní rolety, montované do všech druhů staveb a stavebních situací. Dalším výrobním sortimentem jsou rolovací sítě proti hmyzu, systémové parapety pod roletový překlad HELUZ a roletová garážová vrata. 
 
VLASTNÍ VÝROBA
Předokenní rolety vyrábíme ve vlastní výrobně ve Vlašimi. Zde naši odborní pracovníci zpracovávají vysoce kvalitní materiál v podobě lamel (Alukon SRN) a dalších potřebných komponentů (Becker, Somfy, BuildingPlastic). Předokenní (venkovní) rolety vyrábíme na míru, na základě individuálních požadavků našich klientů. Vlastní výroba předokenních rolet nám tak umožňuje poskytovat našim zákazníkům důvěryhodné garance na kvalitu zpracování a životnost předokenních rolet.

 
 
img
VÝROBA PŘEDOKENNÍCH ROLET - KVALITA
Protože kvalita a tím i dlouhá životnost výrobku je pro nás zásadní, vyrábíme rolety výhradně z německých nebo belgických profilových materiálů a s německými motory BECKER. Zároveň si uvědomujeme finanční náročnost těchto výrobků, proto klademe maximální důraz na přiměřenost cen a minimalizaci výrobních a režijních nákladů. Naším motem, za kterým si stojíme, je Garance nejlepší ceny rolet na českém trhu.

Doplňkem našeho hlavního sortimentu je prodej a odborná montáž sekčních vrat od renomovaného německého výrobce HÖRMANN, extrémně pevných výsuvných markýz od rakouského výrobce HELLA a venkovních žaluzií českého výrobce ISOTRA.
Reference
Důraz na kvalitu výroby i montáže je u nás standardním přístupem, což nám umožňuje být dlouhodobě solidním a spolehlivým partnerem. I proto jsme výhradním dodavatelempředokenních rolet pro největší developerskou společnost v ČR, firmu Central Group.
Proces spolupráce
Zdarma Vám navrhneme nejvhodnější technické a finanční řešení, podle Vašich projekčních podkladů, nebo na základě pro Vás nezávazného zaměření na stavbě. Pokud se Vám naše nabídka zalíbí, uzavřeme s Vámi smlouvu s přesně definovanou cenou a rolety v domluveném termínu vyrobíme a namontujeme. Koordinujeme také postup stavebních prací, které souvisí s montáží rolet, v úzké vazbě se stavební firmou a výrobcem oken.
Působnost
Naše působnost je v Praze a okolí, ve Středočeském kraji a kraji Vysočina. Připravujeme se na zřízení zastoupení v Západočeském a Východočeském kraji. Sídlo firmy je ve Vestci u Prahy, výrobní halu a sklady máme ve Vlašimi. Obchodní a zakázková kancelář je ve Vestci u Prahy, Hradci Králové a ve Vlašimi.
Sponzorujeme
Mladé táborníky z kmene NAVAHO, organizované pod Českou Tábornickou unií T.O.NAVAHO Mníšek pod Brdy