Novinky
Garance nejlepší ceny venkovních rolet
 
Společnost PROALU nyní garantuje nejlepší ceny všech typů rolet dodávaných včetně montáže, na dům nebo byt. Garance platí pro případ, že zákazník jedná se společností PROALU o dodání rolet a nalezne v nabídce jiného dodavatele srovnatelnou levnější nabídku.

 

 

V takovém případě bude cena rolet snížena na úroveň této levnější nabídky, nebo bude zákazníkovi vyplacena prémie ve výši 10% z rozdílu mezi oběma nabídkami.

 

Za srovnatelnou nabídku se považuje taková nabídka rolet, která je srovnatelná z hlediska následujících parametrů:

spocitejte-si-cenu

Posuzují se pouze nabídky společností – právnických osob, vyrábějících nebo dodávajících předokenní rolety, které tuto činnost veřejně deklarují a tyto informace jsou veřejně dostupné (např. na internetu, v telefonních seznamech, inzercí v tisku, letácích apod.), nikoli soukromé nebo jiné nabídky. Srovnávací nabídka musí být doložena ze strany zákazníka oficiální nabídkou jiného dodavatele v listinné podobě. Před vyplacením provize předkládá zákazník kupní smlouvu uzavřenou mezi ním a tímto dodavatelem.

Možnost vyplacení prémie zaniká okamžikem vyrovnání nabídek, nebo uzavřením kupní smlouvy nebo smlouvy o dílo mezi společností PROALU a zákazníkem.

cn-nonamecn-proalu