Kariéra
Aktuálně hledáme:

Montážní technik ve stínící technice - Praha a okolí

37 000 – 50 000 Kč/měsíc

Firma: PROALU s.r.o. (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Praha
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah:  pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo (na dobu neurčitou)
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (mírně pokročilá)
Benefity: bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na
firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5
týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie
Vhodné i pro: osoby bez praxe
Zařazení: elektrikář, technik ve stavebnictví, dělník, řemeslné a manuální práce, stavebnictví a
reality, výroba, průmysl a provoz

Co říká PROALU s.r.o. o pozici

Jsme výrobní a obchodní firma specializovaná na zakázkovou výrobu a montáž protisluneční techniky a automatických vrat. Máme zakázkové kanceláře v několika regionech ČR a naše výrobky prodáváme s odbornou montáží na místě stavby již 20 let.

Co Vás čeká?

Hledáme montážního specialistu pro montáže a zapojení elektrických předokenních rolet, venkovních žaluzií, automatických vrat a dalších elektrických systému v rodinných domech a administrativních budovách. Tento nový kolega bude členem montážní skupiny působící v regionu naší obchodní kanceláře v Praze a Středočeském kraji.

Uvítáme:

Co vám nabídneme:

Nástup možný od 1.8.2022

Za zaslané profesní životopisy předem děkujeme.

Regionální zástupce - České Budějovice

Nebaví Vás poslouchat vedoucího, který se jen „veze“ a sklízí plody Vaší práce?
Máte zkušenosti v oboru protisluneční techniky, nebo jen odvahu, zkusit něco na vlastní pěst?

Prima, tak pro Vás máme řešení. Jsme výrobce stínící a roletové techniky a v našem zastoupení v Českých Budějovicích jde do zaslouženého důchodu náš
regionální zástupce.
Proto hledáme jeho nástupce, který by po něm pln sil a energie, převzal od 1.3.2020 vzorkovou kancelář a zákazníky a pokračoval v působení v tomto regionu.

Podmínkou je práce na vlastní ŽL a schopnost pronajmout si a provozovat vzorkovnu v NC zóna – centrum bydlení v ČB.
Nejste-li z oboru, rádi Vás společnými silami zaškolíme.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, tak nám prosím pošlete krátký profesní životopis a pošlete ho na adresu info@proalu.cz, brzy se Vám ozveme.

Fotografie provozovny ke stažení
ZDE

TOP řemeslo - elektrikář
Nebaví vás práce v hale a chcete fakt dobrý plat? A co montáž moderních stínících systémů!

doprovodné foto - elektrikář

doprovodné foto

Jsme výrobní a obchodní firma specializovaná na zakázkovou výrobu protisluneční techniky a automatických vrat. Máme zakázkové kanceláře pro několik regionů ČR a naše výrobky prodáváme s odbornou montáží na místě stavby.

Hledáme montážního specialistu/ elektrikáře pro montáže a zapojení motorových rolet, venkovních žaluzií, automatických vrat a dalších elektrických systému v rodinných domech a administrativních budovách. Tento nový kolega bude členem montážní skupiny působící v regionu naší obchodní kanceláře v Praze a Středočeském kraji.

Požadavky na tuto pozici jsou:

  mzda 28.000 – 37.000,-Kč, složená ze základní a úkolové mzdy

Nástup možný od 1.4.2018. Za zaslané profesní životopisy předem děkujeme.
Kontakt: boruta@proalu.cz