Novinky
Garance nejlepší ceny venkovních rolet
 
Spolecnost PROALU nyní garantuje nejlepší ceny všech typu rolet dodávaných vcetne montáze, na dum nebo byt. Garance platí pro prípad, ze zákazník jedná se spolecností PROALU o dodání rolet a nalezne v nabídce jiného dodavatele srovnatelnou levnejší nabídku.

 

 

V takovém prípade bude cena rolet snízena na úroven této levnejší nabídky, nebo bude zákazníkovi vyplacena prémie ve výši 10% z rozdílu mezi obema nabídkami.

 

Za srovnatelnou nabídku se povazuje taková nabídka rolet, která je srovnatelná z hlediska následujících parametru:

spocitejte-si-cenu

Posuzují se pouze nabídky spolecností – právnických osob, vyrábejících nebo dodávajících predokenní rolety, které tuto cinnost verejne deklarují a tyto informace jsou verejne dostupné (napr. na internetu, v telefonních seznamech, inzercí v tisku, letácích apod.), nikoli soukromé nebo jiné nabídky. Srovnávací nabídka musí být dolozena ze strany zákazníka oficiální nabídkou jiného dodavatele v listinné podobe. Pred vyplacením provize predkládá zákazník kupní smlouvu uzavrenou mezi ním a tímto dodavatelem.

Moznost vyplacení prémie zaniká okamzikem vyrovnání nabídek, nebo uzavrením kupní smlouvy nebo smlouvy o dílo mezi spolecností PROALU a zákazníkem.

cn-nonamecn-proalu